Інформація для студентів

  1. Слухачі отримають знання від досвідчених практиків, які здобували освіту як в Україні, так і закордоном, мають багаторічний досвід теоретичної та практичної підготовки. Наші спеціалісти мають високі результати клінічної практики та організаторської діяльності, їх знання та вміння є своєрідним містком для передачі досвіду поколінь найкращих психоаналітиків Європи.
  2. Особливо важливо долучитись до нашого проекту тим, хто тільки розпочинає свою професійну діяльність. Найскладнішим моментом у діяльності кожного практичного психолога (а особливо психоаналітично орієнтованого психолога чи психотерапевта) є початок практичної роботи. Це той період, коли при перших труднощах дуже легко знецінюється раніше отриманий досвід та знання. Професійна підтримка та роз’яснення ключових особливостей робочого процесу не рідко є вирішальним для подальшої кар’єри фахівця.
  3. Слухач отримує практично та клінічно орієнтовані знання. Усвідомлений підхід до актуалізації спеціаліста у клінічній ситуації, вміння застосувати отримані знання в умовах клінічної роботи забезпечують результативність його діяльності.
  4. Особливу увагу в процесі навчання приділяється тим аспектам підготовки, які, зазвичай, переоцінюються без належних підстав, і тим, які традиційно недооцінюються.
  5. Знання, які пропонуються слухачам, можна застосовувати безпосередньо відразу на практиці. У випадку необхідності супервізійної підтримки, слухачі можуть приєднатися до супервізійної групи, яка працює між модулями. Умови роботи супервізійної групи необхідно уточнювати у організаторів.
  6. Також працює консультаційна група. При необхідності отримувати уточнення чи роз’яснення окремих положень теорії чи практики слухачі мають можливість приєднатися і до консультаційної групи. Умови роботи також необхідно уточнювати у організаторів.
  7. Знання, які пропонуються слухачам, можуть застосовуватись не лише в психологічній практиці, а також і в іншій професійній діяльності, в сімейному житті, в управлінні, вихованні дітей та інших сферах життєдіяльності людини.