Команда

Мамко Володимир Петрович

Кандидат психологічних наук.
Сертифікований психоаналітик, супервізор. Засновник і директор Інституту професійної супервізії.
Магістр з клінічної психології та психоаналізу. Магістр гуманітарних наук з психології Університету м.Страсбург (Франція).

Євланова Еліна Михайлівна

Практикуючий психолог, консультант психоаналітичної орієнтації, Магістр гуманітарних наук Університету Ніцца-Софія Антиполіс, UNIVERSITE DE NICE Member de la COMUE UNIVERSITE COTE D’AZUR) Франція, проходила стажування в психіатричних клініках м. Фріжюс (Фріжюс), член Української асоціації психоаналізу – Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій.

Петрова Ксенія Анатоліївна

Практикуючий організаційний психолог і консультант, психоаналітик, Магістр гуманітарних наук Університету Côte d’Azur (Франція), член ISPSO (International Society for the Psychoanalytic Study of Organizations), член НПА (Дивізіон психоаналітичної психології та психотерапії), ведуча психоаналітичної лабораторії досліджень психоаналізу в бізнесі, автор та ведуча курсу лекцій з організаційної психології, психоаналізу бізнесу та лідерства.

Стельмашова Маргарита

Клінічний психолог та психоаналітичний психотерапевт. Фахівець з групової психоаналітичної психотерапії COIRAG (Італія). Фахівець з Емоційно Фокусованої Терапії Пар та індивідуальної терапії York University (Канада). Сексолог, член Секції сексології та терапії сексуальних розладів Спілки психологів та психотерапевтів України. Член та експерт із сертифікації освітніх програм Дивізіону «Психоаналітична психологія та психотерапія» Національної психологічної асоціації України. Психоаналітично орієнтований бізнес-консультант. Психоаналіз бізнесу.