IPS виступив співорганізатором проекту психологічної допомоги українцям під час війни – SAFE SPACE TO TALK

 

Інститут професійної супервізії спільно з ГО «Федерація всесвітнього миру» в Україні, громадською спілкою «Національна психологічна асоціація», а також фахівцями кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та кафедри психології Національного Волинського університету ім. Лесі Українки організували спільний проект SAFE SPACE TO TALK. Це безпечний простір для спілкування, мета якого – психологічна допомога українців під час війни. 

В рамках проекту ми надаємо психологічну допомогу цивільному населенню, волонтерам, біженцям, бійцям-добровольцям територіальних загонів, дітям і підліткам. Ми оперативно реагуємо на запити про допомогу через розгалужену мережу своїх професійних зв’язків з опорою на професійні організації, громадські об’єднання, університетські середовища. Ми безперервно працюємо і безкоштовно надаємо допомогу в центрах допомоги біженцям, в притулках та власних консультаційних центрах, в університетських установах та гуртожитках.  

Проводимо навчання з кризової психології як для професіоналів так і для широкого загалу, озброюючи населення базовими знаннями щодо подолання наслідків травматичного впливу деструктивних факторів війни. Забезпечуємо супервізійну підтримку.

Наразі потрібна допомога у забезпеченні фінансування роботи спеціалістів та проведенні освітніх програм, оскільки, на жаль, поки що фінансування психологічної допомоги та соціальної підтримки традиційно було вкрай мінімальним. Тому левову частку організаційно-методичного забезпечення цієї важливої роботи та її безпосередню практичну реалізацію має нести приватний сектор.

Ми розмістили цей проєкт на платформі краудфандінгу «Global Giving» та сподіваємось на підтримку кожного, хто хоче зробити свій внесок у психічне здоров’я нашої нації  підтримку http://goto.gg/55770