Війна в Україні підштовхнула до рекорду: ООН нарахувала понад 100 млн біженців у світі

За інформацією Агентства ООН з питань біженців, понад 100 мільйонів людей були змушені залишити власні домівки, тікаючи від насильства, війни, переслідувань і порушень прав людини. Війна в Україні була одним із факторів, які спонукали мільйони людей до втеч. Дані Агентства ООН включають біженців, шукачів притулку і тих, хто переміщується в межах своїх країн.

Кризові психологи та психоаналітики проекту «SAFE SPACE to TALK» щодня працюють з українцями, які через війну шукають безпечного місця проживання в Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії та інших країнах Європи. Це, як правило, мами з дітьми та люди похилого віку. Вимушена зміна домівки, розлука та втрата зв‘язку з рідними та близькими, постійне переживання та страх стає причиною їх постійної тривоги.

Наше головне завдання – психологічна адаптація та попередження посттравматичних стресових розладів у людей, які втекли від війни. Ми працює 24/7, очно та онлайн, аби оперативно реагувати на всі запити та допомогти кожному, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Звернутись за допомогою можна заповнивши відповідну форму – https://form.jotform.com/220893919134058