Впевнено тримаємо психологічний фронт! Все буде Україна!

Розпочався четвертий місяць складної боротьби українців за мирне майбутнє нашої держави. За цей час ми навчилися діяти в умовах воєнного часу, робити по максимуму «тут і зараз» для нашої найскорішої перемоги.

З перших днів війни наша команда кризових психологів та психоаналітиків впевнено тримає психологічний фронт, ми даємо відсіч будь-яким спробам ворога викликати почуття безсилля чи розгубленості в суспільстві.

Наша місія – збереження психічного здоров’я нації, яка сьогодні потребує сил та впевненості для виснажливої боротьби з ворогом, якою сьогодні захоплюється весь світ. Кожен, хто впритул зіштовхнувся з війною, повинен мати міцну опору, щоб протистояти загрозі смерті та тиранії.

Ми працюємо з великою кількістю запитів, надаємо фахову психологічну підтримку аби полегшити страждання від втрат і горя під час війни, аби протистояти страху, безнадії, розчаруванню і відчаю. Ця складна і виснажлива робота потребує високого професіоналізму та повної віддачі спеціалістів, які працюють практично без вихідних. Ми пам’ятаємо, що спочатку кисневу маску потрібно одягти на себе, а потім вже людину, якій потрібна допомога, тож ми забезпечуємо безперервну супервійзіну підтримку кризових психологів.

Від наших дій сьогодні залежить наше майбутнє і воно обов’язково буде мирним. Тому наша робота на психологічному фронті не припинятиметься ні під час війни, ні після неї. Психічна стійкість та емоційна врівноваженість воюючого народу – важлива складова протистояння ворогу, і ми щодня робимо все можливе для нашої найскорішої перемоги у цій боротьбі!

Звернутись за допомогою – https://prof-supervision.com/zvernennya/

Підтримати наш проект – https://prof-supervision.com/crowdfunding/