SAFE SPACE to TALK

Психологічна допомога для українців у час кризи

 


Організатори:

ГО «Федерація всесвітнього миру» в Україні, Інститут професійної супервізії, громадська спілка «Національна психологічна асоціація», кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, факультет психології Національного Волинського університету ім. Лесі Українки.

Коротко про проєкт:

В умовах військової агресії з боку російської федерації та під тиском гуманітарної катастрофи, що відбувається в Україні, фахівці клінічної психології, психоаналітики, кризові психологи та викладачі університетів об’єднали зусилля, щоб допомогти співгромадянам у цей непростий воєнний час.

Суть проблеми:

Військовий наступ росії на Україну змусив 3 мільйони людей покинути свої домівки, а 2 мільйони з них покинули країну в пошуках безпеки, захисту та допомоги менш ніж за 17 днів війни. Психологічний стан українців зараз не дуже стабільний. Така нестабільність є нормальною реакцією на ненормальні обставини. Емоціональна лабільність є характерною під час війни. Питання в тому, як люди зможуть повернутись до нормального стану. А згодом експерти очікують, що з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) з’являться тисячі людей, і всім їм потрібна кваліфікована допомога.

Наша пропозиція вирішення проблеми:

Забезпечуємо організацію психологічної допомоги цивільному населенню, волонтерам, біженцям, бійцям-добровольцям територіальних загонів, дітям і підліткам. Ми оперативно реагуємо на запити про допомогу через розгалужену мережу своїх професійних зв’язків з опорою на професійні організації, суспільні об’єднання, університетські середовища. Ми безперервно працюємо і безкоштовно надаємо допомогу в центрах допомоги біженцям, в притулках, в своїх власних консультаційних центрах, в університетських установах, гуртожитках.
Проводимо навчання з кризової психології як для професіоналів так і для широкого загалу, озброюючи населення базовими знаннями щодо подолання наслідків травматичного впливу деструктивних факторів війни. Забезпечуємо супервізійну підтримку.

Складові проекту:

  • Навчання і практика, передача досвіду для спеціалістів-психологів;
  • Фінансова допомога.

Проєкт в соцмережах: